Księga gości

 1. Busko

  Ja jestem “ciepłolubny” i podziwiam taką wyprawę:)

 2. Andrzej

  Super wyprawy. Zazdraszczam.

 3. Andy

  Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich podróżników.

 4. kurs waluty

  Czy ktoś wie czy są z Grenlandii jakieś pieniądze chociażby pamiątkowe?

  • Lukasz Kuczkowski

   O ile wiem, to Grenlandia nie ma prawa bić własnych monet. ewentualne monety z tematem Grenlandii będą zatem emitowane przez Duński Bank Narodowy.

 5. raaf

  Piekne zdjecia ,wyprawa marzenie!!!dzieki Wam przenioslem sie na Grenlandie na chwile!!!i poczulem jej klimat!!! marze o takiej wyprawie na GRENLANDIE !! Pozdrawiam i bede czekal na kolejne zdjecia z Waszych wypraw!!!

 6. photographer

  zazdroszczę tym którzy byli na Grenlandii ale bym nie pojechał bo zimno. Ale fotografie są zaowodwe.

 7. Fotograf

  Ja nie mam pieniędzy żeby wybrać się tak daleko, ale podziwiam i trzymam kciuki za tych co spełniają marzenia:)

 8. Darek

  Kiedyś też planowałem wybrać się w na taką wyprawę ale masz rację: ciężko jest to zorganizować i o sponsorów trudno. Tymczasowo wycofałem się ale z innych powodów niż finansowe. Kiedyś może wrócę do tego pomysłu. Wydaje się, że receptą może być nagłośnienie wyprawy, wtedy sponsorzy będą bardziej skłonni do inwestycji, bo kto chciałby dawać $ na coś o czym mało kto wie. Pozdrawiam i życzę powidzenia!

 9. Ania

  Przygotowujemy się do wyprawy nurkowej na Grenlandię na przyszły rok i po prostu masakra. Nie wiem czy dojdzie do skutku, bo już nam się trzech z pięciu sponsorów wycofało.
  Dlaczego to wszystko jest takie trudne :(

 10. Zwierzaki

  Bardzo ładna strona!

Dodaj wpis
Kod ochrony antyspamowej
Odśwież kod
*


XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>